DSC 0540

 

DSC 0540

Kdo jsme

Jsme první centrum čistě rostlinné stravy v Českých Budějovicích a od 31.10.2019 zároveň první BIO certifikovanou jídelnou a restaurací v JčK. V naší výrobě zpracováváme ty nejkvalitnější suroviny převážně v bio kvalitě od předních dodavatelů v této oblasti i od lokálních farmářů.

Centrum rostlinné stravy Slunce je inspirováno přítomností a láskou ke VŠEM živým bytostem. Také my přispíváme k přeměně současného světa na svět bez bolesti a utrpení.

DSC 0540

Provozy

BIO Vegan Raw food restaurace/kavárna (přízemí)
Zde Vám nabízíme široký výběr čerstvých RAW dortů a dezertů, které pro Vás s láskou vyrábíme, a stálou i speciální denní nabídku raw i vařených veganských pokrmů, kterou budeme do budoucna postupně rozšiřovat o jídla připravované v BIO kvalitě. Součástí restaurace je i fresh bar, ve kterém Vám připravujeme čerstvé, šetrně lisované ovocné a zeleninové šťávy ze šnekových odšťavňovačů včetně BIO, domácí limonády a smoothie. Posezení u nás si můžete zpříjemnit šálkem lahodné kávy Illy, bio vínem z vinařství Vinselect Michlovský i žívým kvasnicovým nealkoholickým pivem Maisels Weisse (kompletní nabídka nealko/alko nápojů dle nápojového lístku. Naleznete zde rovněž prodejní koutek s nabídkou vybraných kvalitních bio raw produktů a superpotravin i nabídku bezobalového prodeje vybraných produktů.

BIO Veganská jídelna (1. patro, vchod z podloubí)
V tomto příjemném, nově zrekonstruovaném interiéru Vám každý všední den nabízíme obědové menu, které se skládá z polévky, tato je vždy bezlepková a tří hlavních jídel. Minimálně dvě hlavní jídla jsou bezlepkové a jedno hlavní jídlo je připraveno v BIO kvalitě. Dále je pro Vás připraven samoobslužný salátový bar a k pití Vám nabízíme 100% Lhenické ovocné šťávy, minerální vody nápoje dle nabídky.

DSC 0540

Kde nás najdete

Vegan Raw food restaurant SLUNCE
Krajinská 238/23
370 01 České Budějovice

t: 380 427 580
m: 777 127 260
e: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
facebook

GPS: 48.976675, 14.473815